Strona internetowa i opieka jakich dotychczas nie znałeś!

Podbić świat?

Czemu nie!

Mam na imię Gabi i pomogę znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu. Strona internetowa, sklep online, social media, angażujące treści, wirtualna asystentka, a może pozycjonowanie? Wspólnie stworzymy coś kreatywnego! 

Zacznijmy jednak od podstaw. Od rozmowy!

BEZPŁATNA, BEZ ZOBOWIĄZAŃ, BEZ NACHALNEGO WCISKANIA!

Gabi

Realizuje codzienne wyzwania z prędkością światła… jak wypije oczywiście kubek aromatycznej kawy.

Doświadczeni partnerzy

Bezpłatna konsultacja odbędzie się z właścicielami SKYREX. Bez opłat, bez żadnych zobowiązań. Po prostu porozmawiajmy o tym, jak możesz rozwinąć swój biznes w wirtualnym świecie!

Przemek

To od niego SKYREX się zaczęło. Zawsze odpowiada „da się”, tam, gdzie inni stwierdzili, że już nic z tym nie zrobią.

Dla kogo jest ta rozmowa?

Dla każdego, kto prowadzi biznes oraz kreuje markę.
Chętnie porozmawiamy o tym, jak możemy pomóc Ci z rozwojem w wirtualnym świecie!

Sekrety perfekcyjnej pracy

Tematy, które chętnie omówimy

Facebook

Czy w ogóle prowadzisz swoją stronę na Facebooku? Jak ją wykorzystujesz? Czy treści są spójne? Na czym się skupiasz? Czy zamieszczasz treści regularnie?

Strona internetowa

Opowiesz nam o swoim biznesie lub marce, a my powiemy Ci, czy aktualnie strona internetowa jest Ci potrzebna. Jeśli już posiadasz witrynę, sprawdzimy ją.

Wielozadaniowość

Nie dasz rady być w kilku miejscach jednocześnie. Podpowiemy, jak możesz optymalizować działania, aby pracować efektywnie i zarabiać więcej.

Sklep interetowy

Nie wiesz, czy sklep online jest Ci aktualnie potrzebny? Nie wiesz, dlaczego nie sprzedajesz produktów? Podpowiemy, jak przekonać klientów do zakupów u Ciebie!

Pozycjonowanie

Czy pozycjonujesz stronę? Czy jest to potrzebne w Twoim biznesie? Opowiemy, jak efektywnie dbać o SEO, aby znajdować się na szczytach wyszukiwarki!

Instagram

Czy Twoja marka jest na Instragramie? Jak pozyskujesz nowych odbiorców? Podpowiemy, kiedy publikować treści, jak dobierać hashtagi, aby docierać dalej.

Perfekcjonizm

Im dłużej będziesz zwlekać ze swoim biznesem, bo chcesz być perfekcyjny, tym więcej tracisz. Porozmawiamy o tym, jak działać i się nie przejmować!

Copywriting

Lubisz pisać? Jak? Przyciągasz uwagę odbiorców? Podpowiemy, jak pisać treści, aby nie wciskać nachalnie produktów, a sprzedawać przez historie.

Opieka

Czy dbasz o swoją stronę? Aktualizujesz ją? Wskażemy miejsca na witrynie, które warto wziąć pod lupę. Pokażemy, co należy ulepszyć, aby być na TOPIE!

Korzyści dla Ciebie

Po konsultacji z nami wreszcie nabierzesz wiatrów w żagle! Będziesz miał jasno sprecyzowane cele. Krok po kroku Twój plan zacznie się realizować, a Ty wreszcie skupisz się na tym, co ważne! 

Odnieś sukces w wirtualnym świecie w towarzystwie SKYREX!

Bezpłatna konsultacja

Rozmowa telefoniczna lub mailowa jest zupełnie bezpłatna. Podczas konsultacji omówimy najważniejsze aspekty, abyś wiedział, jak działać z wdziękiem.

Dlaczego to robimy?

Widzimy, jak rynek tego potrzebuje! Uwielbiamy pomagać i rozwijać marki w wirtualnym świecie, bo to właśnie w tym tkwi siła całego biznesu.

Czy muszę coś kupić?

Nie, nie i jeszcze raz nie! Nie wciskamy żadnych usług, nie namawiamy do zakupów, po prostu wskazujemy biznesowy kierunek, w którym powinieneś podążyć.

Gdy dajesz, otrzymujesz

Budowanie biznesu nie polega tylko na wzbogacaniu się i otrzymywaniu profitów. Tak, jak wspieramy akcje charytatywne, tak też pragniemy pomagać rozwijającym się markom oraz błądzącym biznesom.

Wiemy, że dobro wraca. Wiemy, że rozwój wzbogaca. Wiemy, że pomaganie uskrzydla. Tak właśnie jest SKYREX.

Nadzwyczajne doświadczenia

bieżących projektów
0
aktualnych klientów
0
maili dziennie
0
kotów w rodzinie
0

Nasi klienci

Zostaw kontakt do siebie