fbpx

Pozycjonowanie

Dlaczego wyszukiwarka Google nie dostrzega mojego biznesu?

Jeśli Twoja strona www znajduje się na podrzędnych stronach wyszukiwarki, to wiedz, iż z góry jesteś skazany na porażkę. Zanim jednak spiszesz wszystko na straty, postaw na pozycjonowanie!

Audyt wstępny

Zanim przystąpimy do czynności właściwych, sprawdzimy Twoją stronę internetową pod kątem wcześniejszego pozycjonowania, aby zebrać wszelkie potrzebne informacje.

Zarządzanie projektami

Tworzymy szczegółowy plan działania pozycjonowania, a w nim doradzamy, planujemy i wdrażamy innowacyjne rozwiązania, dzięki którym przebijesz mur wirtualnego marazmu.

Regularne monitorowanie

Na podstawie codziennego monitoringu pozycji fraz kluczowych, przygotowujemy raport, w którym zawarte są najważniejsze informacje dotyczące postępów pozycjonowania.

Dotrzymujemy słowa

Nie lubimy podejmowania działania w ciemno czy obiecywania gruszek na wierzbie... chcemy, abyś poczuł się komfortowo, abyś mógł nam zaufać. Nasze rozwiązania pozycjonowania traktujemy konkretnie i słownie, dlatego też u nas płacisz za efekty lub w formie abonamentu z wyznaczonym przez Ciebie budżetem. Proste, nieprawdaż?

Szajka doświadczonych

Doświadczenie opieramy na rozwoju, wdrażaniu świeżych pomysłów i ciekawych rozwiązań. Nigdy nie podążamy tą samą, bezpieczną drogą. Nuda jest passé!

Jesteśmy na czas

Może nie jesteśmy strażnikami czasu, ale uwielbiamy zawsze zrealizować projekt w wyznaczonym terminie! To nasza siła napędowa do działania!

Jesteśmy usatysfakcjonowani

Zawsze jesteśmy zadowoleni z osiągniętych wyników pozycjonowania. To współpraca, która kreuje doświadczenia, inspiruje i po prostu satysfakcjonuje!

Siła Twojej marki tkwi w pozycjonowaniu!

Nie zależy nam na współpracy pustej, która zakończy się wystawieniem faktury. Chcemy Ci pokazać, że pozycjonowanie to niezwykła magia, która skutecznie dba o Twoją markę w wirtualnym świecie.

Systematyczna analiza

Dla Twojego komfortu codziennie analizujemy i monitorujemy pozycjonowane frazy kluczowe.

Angażujące treści

W usłudze pozycjonowania piszemy angażujące treści z wykorzystaniem określonych fraz kluczowych.

Optymalizacja strony

Cały czas dbamy o Twoją stronę internetową i optymalizujemy ją pod kątem pozycjonowania.

Link building

Pozyskujemy silne linki z blogów branżowych, for dyskusyjnych i dopasowanych serwisów.

Nie jesteśmy grupą przeciętniaków, tworzymy przecież piękne rzeczy!